Delphin Monstro II 2,10m 250g
Nowa generacja wędki MONSTRO skierowana jest do aktywnego łowienia sumów na przynęty lub pionowego trollingu. Více zde
Nowa generacja wędki MONSTRO skierowana jest do aktywnego łowienia sumów na przynętę lub pionowego trollingu.
MONSTRO zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim nowym, wyrafinowanym i bardziej agresywnym designem. Wędka przeszła przeprojektowanie i wzmocnienie blanku. Waga skoczyła do budzącego respekt poziomu 250g, a dzięki rozwiązaniom technicznym przynosi równomierne rozłożenie mocy podczas łowienia, bez zbędnych łączeń. Przeznaczony przede wszystkim do ekstremalnego łowienia, zwłaszcza z łodzi nie tylko na rzekach czy jeziorach, ale poradzi sobie nawet z łowieniem z łodzi na morzu. Rękojeść ma nowy, ergonomiczny kształt, który zostanie doceniony w ekstremalnych sytuacjach, a jej końcówka jest przystosowana do użycia z pasem do troczenia. Z głębin można złowić nawet największe ryby. Ogromny sum lub duża ryba morska. Takie są cele tej krótkiej, ale niezwykle mocnej wędki. Projektując go, zadbaliśmy już o wyjątkowo mocny blank, który poskromi nawet największych królów wód. Dodatkowo gniazdo kołowrotka jest zabezpieczone nakrętką, co gwarantuje, że nawet w najbardziej krytycznych momentach Monstro nie ustąpi. Podział wędki jest niesymetryczny - blank (150cm), wraz ze wszystkimi pętlami, włożony jest do rękojeści (70cm), bo tylko w ten sposób można zagwarantować prawdziwą wytrzymałość nie osłabioną klasycznym sprzęgłem. Już podczas projektowania wędki zadbaliśmy o wyjątkowo mocny blank ze wzmacniającą węglową plecionką PowerWrap, która jest bardzo mocna i świetnie sprawdza się podczas rzutów czy łowienia. Oczka wędki są wzmocnione i wyważone z dużym naciskiem na ogólną trwałość i wysokie naprężenia.
| Długość pręta: | 2, 10 m |
| Waga: | 329 g |
| Liczba części: | 2 |
| Liczba pętli: | 9 |
| Długość transportu: | 150 cm |
| Obciążenie rzucające: | 250 g |
| Długość uchwytu (od dołu pręta do środka: | 51 cm |
| Średnica blanku nad uchwytem: | 11, 26 mm |
| Uchwyt: | dzielone, pianka EVA |



























































































































