Delphin Partisan Carp 3,6m 3,5lb 3 części.
PARTISAN to brama do kategorii dzielonych wędek karpiowych, która dzięki specyficznej konstrukcji jest niepowtarzalna na pierwszy rzut oka. Více zde
PARTISAN reprezentuje bramę do kategorii dzielonych wędek karpiowych, która jest niepowtarzalna na pierwszy rzut oka ze względu na specyficzny design. Blank został zaprojektowany w matowej wojskowej zieleni i czerni, uzupełnionej o subtelne czerwone elementy. Dzięki temu zyskuje bardzo subtelny, ale wyjątkowy wygląd, który pokochasz, nawet jeśli nie jesteś partyzantem. Ta wędka jest dowodem na to, że dzięki sprawnej produkcji i nieszablonowemu myśleniu można wyprodukować niezawodne wędzisko w bardzo przystępnej cenie, które zapewni Ci wysokiej jakości doznania wędkarskie!
Wędzisko wykonane jest z idealnych proporcji materiałów kompozytowych, co pozwoliło nam zbudować dobrze wyproporcjonowaną wędkę tej klasy, którą pokochasz. W żadnym wypadku nie unika trudniejszych wyzwań związanych z walką z dużymi karpiami czy rzutami na większe odległości. Co więcej, dzięki parabolicznej akcji będziesz się cieszył każdą rybą na wędce. PARTISAN posiada mocne oczka wypełnione SIC, które doskonale prowadzą żyłkę. Mile zaskakuje oczko prowadzące o średnicy 50 mm, które w tej kategorii cenowej wcale nie są często spotykane.
Rękojeść w całości pokryta jest materiałem termokurczliwym o strukturze skutecznie uzupełniającej wizualny wygląd wędki. Aby zwiększyć komfort trzymania wędki podczas rzutów, na końcu rękojeści w kolorze zielonym znajduje się stożkowo-wypukła część.
Jeśli szukasz wysokiej jakości wędki w rozsądnej cenie, a do tego w unikalnym designie, to zdecydowanie możesz polegać na PARTISAN.
| Oczko 50mm: | TAK |
| Długość pręta: | 3, 60 m |
| Waga: | 360 g |
| Liczba części: | 3 |
| Liczba pętli: | 6 |
| Długość transportu: | 126 cm |
| Obciążenie rzucające: | 3, 50 lb |
| Długość uchwytu (od dołu pręta do środka: | 65 cm |
| Średnica blanku nad uchwytem: | 14 mm |
| Uchwyt: | gumowany z osłoną EVA |



























































































































