Opis produktu
Parametry
| Oczko 50mm: | TAK |
| Długość pręta: | 3, 60 m |
| Waga: | 350 g |
| Liczba części: | 2 |
| Liczba pętli: | 6 |
| Długość transportu: | 186 cm |
| Obciążenie rzucające: | 3, 50 lb |
| Długość uchwytu (od dołu pręta do środka: | 65 cm |
| Średnica blanku nad uchwytem: | 15, 5 mm |
| Uchwyt: | gumowany z osłoną EVA |
Możesz być zainteresowany



























































































































