Delphin Partisan Tele 3,0m
Teleskopowa wędka karpiowa, która dzięki swojemu specyficznemu wyglądowi już na pierwszy rzut oka jest nie do odróżnienia. Více zde
Teleskopowa wędka karpiowa, która dzięki specyficznemu designowi już na pierwszy rzut oka jest nie do odróżnienia. Blank zaprojektowano w matowej wojskowej zieleni i czerni, uzupełnionej o subtelne czerwone elementy. Nadaje mu to bardzo subtelny, ale wyjątkowy wygląd, który z pewnością pokochasz.
Poszczególne segmenty tworzą razem niezawodny smukły blank, który jako całość pracuje naprawdę dobrze i poradzi sobie nawet z rybami z wyższej kategorii wagowej. Każdy segment posiada na końcu solidne oczko z trwałym wypełnieniem SIC, dzięki czemu nie będzie problemu przy stosowaniu różnych linek czy równych żyłek. Kołowrotek można pewnie osadzić w klasycznym, ale sprawdzonym siodle DPS. Stożkowo poszerzona rękojeść z pianki EVA została zaprojektowana tak, aby idealnie pasowała do dłoni i pozwalała na wygodne zarzucanie lub przenoszenie wędki.
Jeśli zdecydujesz się na Delphin PARTISAN, z pewnością docenisz kompaktowe wymiary transportowe, charakterystyczne dla wędzisk teleskopowych. Dodatkowo jednak otrzymasz niepowtarzalną i oryginalną wędkę do uzupełnienia swojego wyposażenia, która wzbudzi zainteresowanie nad wodą.
| Długość pręta: | 3, 00 m |
| Waga: | 260 g |
| Liczba części: | 6 |
| Liczba pętli: | 5 |
| Długość transportu: | 89 cm |
| Obciążenie rzucające: | 100 g |
| Długość uchwytu (od dołu pręta do środka: | 53 cm |
| Średnica blanku nad uchwytem: | 18 mm |
| Uchwyt: | dzielone, pianka EVA |



























































































































