Szybka, lekka, inna w konstrukcji niż wszystkie inne wędki. To właśnie definiuje wędkę trollingową Delphin RedCODE.
Seria RedCODE wprowadza nowy wymiar na rynek wędek trollingowych. Wędziska doskonale układają się w dłoni dzięki nietypowemu, szytemu wyprofilowaniu rękojeści z pianki EVA, która pozwala na bezpośredni kontakt z blankiem wędziska. Dzielona rękojeść wykonana w kombinacji czerwono-czarnego kamuflażu znacząco pomaga w bardzo dobrym wyważeniu wędek RedCODE nawet podczas całodziennego łowienia. Wysokiej jakości węgiel 24T, który został zastosowany na całej długości blanku doskonale uzupełnia półparaboliczną akcję wędki, a brania są błyskawicznie przenoszone na rękojeść, co pozwala na natychmiastową reakcję i szybkie zacięcie. Zawiązanie trzech ostatnich oczek na biało sprawia, że łatwo odróżnić nawet najbardziej ostrożne branie od żarłocznych drapieżników. Precyzyjnie ustalona wielkość pętli z wypełnieniem SiC oraz ich rozmieszczenie pozwalają na idealnie precyzyjne zarzucenie przynęty w łowisko.
| Długość pręta: | 2, 13 m |
| Waga: | 84 g |
| Liczba części: | 2 |
| Liczba pętli: | 9 |
| Długość transportu: | 109, 5 cm |
| Obciążenie rzucające: | 2 - 7 g |
| Długość uchwytu (od dołu pręta do środka: | 28, 5 cm |
| Średnica blanku nad uchwytem: | 8, 7 mm |
| Uchwyt: | dzielone, pianka EVA |



























































































































