Delphin Symbol Feeder 2 3,60m 120g
Delphin SYMBOL Feeder to popularna seria wędek feederowych, które w pierwszej generacji zyskały opinię niezawodnych "posiadaczy" i niestrudzonych "pracowników". Více zde
Delphin SYMBOL Feeder to popularna seria wędzisk feederowych, które w pierwszej generacji zyskały opinię niezawodnych "posiadaczy" i niestrudzonych "pracowników". Ponadto druga generacja Symbol oferuje zupełnie nowy, atrakcyjny design, który przekształca dotychczas wyłącznie czarną serię w dzieło projektowe, które jest co najmniej o klasę wyżej pod względem wizualnym i możliwości.
Cena plasuje to wędzisko wśród wędek klasy podstawowej, ale jego zalety przekroczą nawet Twoje najbardziej optymistyczne oczekiwania. Smukły blank o matowej fakturze, miedziane detale i nietypowa, bardzo ładna brązowa rękojeść. Chodzi oczywiście o niezawodne i sprawdzone gniazdo kołowrotka DPS, które może pomieścić nawet większe kołowrotki, oraz wysokiej jakości dwustopowe oczka SiC.
Gniazdo kołowrotka DPS nadaje się również do montażu większych kołowrotków. W podstawowym opakowaniu znajdują się 3 końcówki o średnicy 3mm. Możesz dodać lekkie, średnie i ciężkie szczytówki.
SYMBOL Feeder to ciekawe wzorniczo wędzisko o świetnym stosunku ceny do jakości, z którym z przyjemnością będziesz łowił nawet na rzekach z ciężkimi wierzchowcami i nie będziesz miał problemu ze zdobyciem nawet największych ryb.
| Długość pręta: | 3, 60 m |
| Waga: | 254 g |
| Liczba części: | 3 + 3 |
| Liczba pętli: | 11 |
| Długość transportu: | 125 cm |
| Obciążenie rzucające: | 120 g |
| Długość uchwytu (od dołu pręta do środka: | 48 cm |
| Średnica blanku nad uchwytem: | 11, 13 mm |
| Średnica zapasowej końcówki: | 3, 0 mm |
| Uchwyt: | Pianka EVA |



























































































































