Delphin Walkyra 3,0m 850g
Marka Delphin wprowadza tę ekstremalną wędkę na rynek europejski w ramach swojego działu sumowego Catkong. Více zde
Delphin wprowadza tę ekstremalną wędkę na rynek europejski w ramach swojego działu sumowego Catkong. Wędka została w całości zaprojektowana i skonstruowana na Słowacji. Walkyra to efekt długich testów i wielu innowacyjnych rozwiązań. Wędka przeznaczona jest do połowu największych okazów z lokalnych głębin lub znanych zagranicznych łowisk. Wędka sumowa Catkong Walkyra zbudowana jest na węglowym, grubościennym blanku o ciężarze wyrzutu 850g! Dzięki temu jest wyjątkowo sztywna, o płynnej akcji parabolicznej, co pozwala na jej nieograniczone obciążenie! Wyposażony jest w oczka, które zbudowane są na niezwykle wytrzymałej metalowej ramie z wewnętrznym wypełnieniem SIC, które umożliwia stosowanie ekstremalnych linek. Przegub wędki jest dodatkowo wzmocniony dodatkową warstwą węgla. Do ekstremalnych zastosowań zastosowano solidne, całkowicie metalowe gniazdo kołowrotka z nakrętkami blokującymi. Ergonomicznie zaprojektowana rączka z maksymalnym naciskiem na wygodny chwyt i idealną dźwignię dopełnia całości komfortu.
.| Długość pręta: | 3, 00 m |
| Waga: | 660 g |
| Liczba części: | 2 |
| Liczba pętli: | 11 |
| Długość transportu: | 157 cm |
| Obciążenie rzucające: | 850 g |
| Średnica blanku nad uchwytem: | 17, 8 mm |
| Uchwyt: | dzielone, pianka EVA |
| Rozmiar oka prowadzącego: | 30 mm |



























































































































