Opis produktu
Parametry
| Długość pręta: | 8ft |
| Waga: | 97 g |
| Liczba części: | 4 |
| Liczba pętli: | 9 |
| Długość transportu: | 65 cm |
| AFTMA: | #4 |
| Wydarzenia: | średnio szybki |
| Uchwyt: | Korek |
Możesz być zainteresowany
| Długość pręta: | 8ft |
| Waga: | 97 g |
| Liczba części: | 4 |
| Liczba pętli: | 9 |
| Długość transportu: | 65 cm |
| AFTMA: | #4 |
| Wydarzenia: | średnio szybki |
| Uchwyt: | Korek |