Opis produktu
Parametry
| Długość pręta: | 2, 10 m |
| Waga: | N/A |
| Liczba części: | 2 |
| Liczba pętli: | N/A |
| Długość transportu: | 110 cm |
| Obciążenie rzucające: | 10 - 35 g |
| Wydarzenia: | średnio szybki |
| Uchwyt: | Korek |
| Długość pręta: | 2, 10 m |
| Waga: | N/A |
| Liczba części: | 2 |
| Liczba pętli: | N/A |
| Długość transportu: | 110 cm |
| Obciążenie rzucające: | 10 - 35 g |
| Wydarzenia: | średnio szybki |
| Uchwyt: | Korek |