Opis produktu
Parametry
| Długość pręta: | 2, 40 m |
| Waga: | N/A |
| Liczba części: | 2 |
| Liczba pętli: | N/A |
| Długość transportu: | 125 cm |
| Obciążenie rzucające: | 30 - 60 g |
| Wydarzenia: | średnio szybki |
| Uchwyt: | Korek |
Możesz być zainteresowany
| Długość pręta: | 2, 40 m |
| Waga: | N/A |
| Liczba części: | 2 |
| Liczba pętli: | N/A |
| Długość transportu: | 125 cm |
| Obciążenie rzucające: | 30 - 60 g |
| Wydarzenia: | średnio szybki |
| Uchwyt: | Korek |