Opis produktu
Parametry
| Długość pręta: | 2, 28 m |
| Waga: | N/A |
| Liczba części: | 2 |
| Liczba pętli: | N/A |
| Długość transportu: | 119 cm |
| Obciążenie rzucające: | 5 - 20 g |
| Wydarzenia: | średnio szybki |
| Uchwyt: | Podzielone |
| Długość pręta: | 2, 28 m |
| Waga: | N/A |
| Liczba części: | 2 |
| Liczba pętli: | N/A |
| Długość transportu: | 119 cm |
| Obciążenie rzucające: | 5 - 20 g |
| Wydarzenia: | średnio szybki |
| Uchwyt: | Podzielone |