Opis produktu
Parametry
| Długość pręta: | 2, 10 m |
| Waga: | 120 g |
| Liczba części: | 2 |
| Liczba pętli: | 7 |
| Długość transportu: | 110 cm |
| Obciążenie rzucające: | 25 g |
| Długość uchwytu (od dołu pręta do środka: | 27 cm |
| Średnica blanku nad uchwytem: | 10 mm |
| Uchwyt: | Pianka EVA |
Możesz być zainteresowany



























































































































