Opis produktu
Parametry
| Długość pręta: | 2, 40 m |
| Waga: | 164 g |
| Liczba części: | 2 |
| Liczba pętli: | 8 |
| Długość transportu: | 125, 5 cm |
| Obciążenie rzucające: | 50 g |
| Długość uchwytu (od dołu pręta do środka: | 39 cm |
| Średnica blanku nad uchwytem: | 11, 2 mm |
| Uchwyt: | Pianka EVA |
Możesz być zainteresowany



























































































































