Rod JRC Defender Skrót 3,60m 3,00lb 3parts
Seria JRC Defender Abbreviated jest kontynuacją bardzo udanej serii Contact, która stała się synonimem wędek karpiowych. Více zde
Seria JRC Defender Abbreviated jest kontynuacją bardzo udanej serii Contact, która stała się synonimem wędek karpiowych. Seria Defender jest innowacyjna pod każdym względem, a nawet lepsza i mocniejsza.
Techniczna specyfikacja:
- smukły, ale mocny blank z włókna węglowego 30T
- siedzisko kołowrotka PCB
- lekkie oczka TS SIC
- klips do włosów na rękojeści
- matowe wykończenie blanku
- elegancki wygląd
- wysokiej jakości japońska rękojeść shrink grip
| Długość pręta: | 3, 60 m |
| Waga: | N/A |
| Liczba części: | 3 |
| Liczba pętli: | 6 |
| Długość transportu: | 125 cm |
| Obciążenie rzucające: | 3, 00 lb |
| Wydarzenia: | Quick |
| Uchwyt: | Podzielone |



























































































































