Opis produktu
Parametry
| Długość pręta: | 3, 00 m |
| Waga: | N/A |
| Liczba części: | 2 |
| Liczba pętli: | 7 |
| Długość transportu: | 127 cm |
| Obciążenie rzucające: | 3, 25 lb |
| Wydarzenia: | Quick |
| Uchwyt: | Japoński skurcz |
Możesz być zainteresowany
| Długość pręta: | 3, 00 m |
| Waga: | N/A |
| Liczba części: | 2 |
| Liczba pętli: | 7 |
| Długość transportu: | 127 cm |
| Obciążenie rzucające: | 3, 25 lb |
| Wydarzenia: | Quick |
| Uchwyt: | Japoński skurcz |