Delphin Hyperio 2 2,10m 120g
Nowa generacja wędziska HYPERIO skierowana jest do aktywnego łowienia sumów z ciężkim trollingiem z brzegu lub z łodzi. Více zde
Nowa generacja wędki HYPERIO jest ukierunkowana na aktywne łowienie sumów z ciężkim trollingiem z brzegu lub z łodzi.
Nowy produkt przyciągnie Cię od pierwszego wejrzenia swoim nowym i wyrafinowanym designem. Waga podskoczyła do 120g dzięki wzmocnieniu blanku, a dzięki technicznym innowacjom przynosi równomierny rozkład mocy.
HYPERIO to lekkie, ale mocne wędzisko, przeznaczone do rzutów o ciężarze około 120g. Nie ma problemu w wędkarstwie słodkowodnym i morskim. Został zbudowany, aby wygrywać walki z drapieżnymi rybami. Projektując go, zadbaliśmy o wyjątkowo mocny blank ze wzmacniającą plecionką węglową PowerWrap, która jest bardzo wytrzymała i świetnie sprawdza się podczas rzucania czy zwijania. Wzmocnione oczka wędki są wyważone z dużym naciskiem na ogólną trwałość i duże naprężenia. Wypełniacz pętli dobrze radzi sobie zarówno z żyłką jak i linią.
| Długość pręta: | 2, 10 m |
| Waga: | 221 g |
| Liczba części: | 2 |
| Liczba pętli: | 8 |
| Długość transportu: | 111 cm |
| Obciążenie rzucające: | 120 g |
| Długość uchwytu (od dołu pręta do środka: | 46, 5 cm |
| Średnica blanku nad uchwytem: | 11, 5 mm |
| Uchwyt: | dzielone, pianka EVA |



























































































































