Delphin Queen Spin 2,40m 10-30g
Dla wszystkich pań, które chcą zostać prawdziwymi królowymi spinningu jest wędka Delphin Queen Spin w tradycyjnym różowym kolorze z pięknymi złotymi dodatkami. Více zde
Dla wszystkich pań, które chcą stać się prawdziwymi królowymi trollingu, jest wędka Delphin Queen Spin w tradycyjnym różowym kolorze z pięknymi złotymi dodatkami.
Oprócz atrakcyjnego wyglądu, posiada wysokiej jakości blank o parabolicznej akcji, na którym można polegać przy pokonywaniu zębatych drapieżników wodnych. Lekkie oczka gwarantują doskonałe prowadzenie linki, a dzięki wypełnieniu SIC bez problemu radzi sobie nawet z "ostrymi" linkami. Każde pojedyncze oczko jest przymocowane do blanku złotą nitką, co tworzy idealną ozdobę wędki. Ten sam element pojawia się również na łączeniach poszczególnych części, a także na dzielonej rękojeści. Ten ostatni wykonany jest z ergonomicznie ukształtowanej pianki, dzięki czemu pozwala na doskonałą harmonię z kobiecą dłonią. Przedłużona sekcja końcowa znacznie ułatwia oddawanie rzutów, dzięki czemu trafienie w czerń jest znacznie łatwiejsze.
Wędzisko QUEEN SPIN będzie nie tylko wizualnym klejnotem dla każdej wędkarki, ale także pełnowartościową pomocą wędkarską.
| Długość pręta: | 2, 40 m |
| Waga: | 125 g |
| Liczba części: | 2 |
| Liczba pętli: | 9 |
| Długość transportu: | 126 cm |
| Obciążenie rzucające: | 10 - 30 g |
| Długość uchwytu (od dołu pręta do środka: | 35 cm |
| Średnica blanku nad uchwytem: | 11 mm |
| Uchwyt: | dzielone, pianka EVA |



























































































































