Rod Delphin Murena 3,0m 100g
Silniejszy, bardziej agresywny, szybszy! Tak mógłby brzmieć slogan tej niesamowicie smukłej wędki, której celem są wielkie drapieżniki jak szczupaki, sandacze i sumy! Oprócz ultra grubego blanku, dodaliśmy również wygodną, całkowicie piankową rękojeść z gumowym wykończeniem korka. Více zde
Silniej, agresywniej, szybciej! Tak mógłby brzmieć slogan tej niesamowicie smukłej wędki, której celem są wielkie drapieżniki jak szczupaki, sandacze i sumy! Oprócz ultra grubego blanku dodaliśmy również wygodną, całkowicie piankową rękojeść z gumowym wykończeniem korkowym. Pustułka została cała w swoim nieokiełznanym, chropowatym pięknie. Nawinięcie poszczególnych warstw węgla jest nie tylko widoczne, ale również łatwo rozpoznawalne w dotyku. Dekoracyjne czarno-złote wykończenie inspirowane jest przerażającym drapieżnikiem, Mureną, po której ta wędka bierze swoją nazwę. Jeśli szukałeś wytrzymałego towarzysza, który zawsze będzie miał twoje plecy, gdy jesteś na zewnątrz za dużymi drapieżnikami, to jest tutaj. Wędka, która nie zawaha się przed niczym! Murena!
| Długość pręta: | 3, 00 m |
| Waga: | 265 g |
| Liczba części: | 2 |
| Liczba pętli: | 10 |
| Długość transportu: | 155 cm |
| Obciążenie rzucające: | 100 g |
| Długość uchwytu (od dołu pręta do środka: | 51 cm |
| Średnica blanku nad uchwytem: | 12, 6 mm |
| Uchwyt: | Pianka EVA + korek gumowy |



























































































































