Delphin Zandera XCS 40T 2,10m 3-21g
Sukces Zandera Zandera special nie pozostawił nas na lodzie, dlatego postanowiliśmy wprowadzić na rynek ulepszoną wersję ZANDERA XCS 40T. Více zde
Sukces Zandera Zandera special nie pozostawił nas na lodzie, dlatego postanowiliśmy wprowadzić na rynek jego ulepszoną wersję w postaci modelu o nazwie ZANDERA XCS 40T. To wyjątkowa wędka, która dosłownie stanie się postrachem zębatych rycerzy.
Skrót XCS oznacza EXCLUSIVE. To właśnie dzięki ekskluzywnym technologiom rozwojowym wędka została zbudowana na blanku 40T XCS. Dzięki temu jest to niesamowicie szybka, sztywna i niezwykle lekka oraz smukła wędka. Na całej długości posiada wysokiej jakości oczka Seaguide gold edition, które doskonale komponują się z matowym czarnym designem. Siedzisko kołowrotka wykonane jest w bardzo niekonwencjonalny sposób, ale dzięki temu doskonale leży w dłoni i jest niezwykle wygodne. Dodatkowo znajduje się na nim zdejmowana skuwka, która również umożliwia bezpośredni kontakt dłoni z blankiem. Cała rękojeść została wyposażona w węglowe uzwojenie, które tworzy efektowną wizualnie strukturę krzyżową, ale także znacząco wzmacnia tę część wędki. Ekskluzywny design i komfort łowienia dodatkowo podnoszą elementy z materiału PURE CORK umieszczone nad gniazdem kołowrotka i na końcu rączki.
ZANDERA XCS 40T to doskonała broń na świece, która sprawi, że wpadniesz w czar łowienia tych wspaniałych ryb.
| Długość pręta: | 2, 10 m |
| Waga: | 110 g |
| Liczba części: | 2 |
| Liczba pętli: | 8 |
| Długość transportu: | 110 cm |
| Obciążenie rzucające: | 3 - 21 g |
| Długość uchwytu (od dołu pręta do środka: | 32 cm |
| Średnica blanku nad uchwytem: | 10, 3 mm |
| Uchwyt: | podzielone, korek |



























































































































